Akcijos, atrakcijos ;)

Velykų akcija
Velykos arba Šventos Velykos – krikščionių šventė, pritaikyta prie senojo tikėjimo šventės, simbolizuojanti Kristaus prisikėlimą iš numirusiųjų po nukryžiavimo, kaip tai aprašyta Naujajame Testamente. Tai įvykę trečią dieną po Kristaus mirties (mirties dieną skaičiuojant kaip pirmą dieną).
Lietuviški Velykų margučiai
Velykos yra svarbiausia daugelio krikščionių šventė, kuria išreiškiamas didelis džiaugsmas dėl galutinės Dievo sūnaus pergalės prieš mirtį. Kai kurių supratimu svarbiausia yra Kristaus mirties, o ne prisikėlimo diena, nes būtent mirdamas Kristus išvadavo žmoniją nuo prigimtinės nuodėmes.
Į Velykas, kaip ir kitas krikščioniškas šventes yra įsilieję ir pagoniškų elementų, pvz., Velykų kiaušiniai.

Velykų liturgija

Katalikų Bažnyčioje Velykų šventimas prasideda Didįjį Ketvirtadienį ir tęsiasi visą velykinį laikotarpį, iki Kristaus žengimo į dangų šventės. Didįjį ketvirtadienį ir penktadienį einami kryžiaus keliai, minimas Viešpaties nukryžiavimas bei mirtis. Didįjį Penktadienį Bažnyčia yra paskelbusi griežto pasninko dieną. Šeštadienį, kuris ne visur vadinamas Didžiuoju, nusileidus saulei pradedamas švęsti Velyknaktis. Nakties tamsoje švenčiama iškilminga „nakties, šviesesnės už dieną“ liturgija, bažnyčiose susirinkę tikintieji apšviečia aplinką savo atsineštomis uždegtomis žvakėmis. Šios nakties apeigų prasmė – prisipažinti esant kaltiems ir savo kaltėje, tamsybėje, pamatyti tikrąją šviesą, kuri nėra pastebima būnant dienoje, viduje manant, kad nesame nusidėję. Šių apeigų metu skaitoma ypač daug Šventojo Rašto ištraukų, kuriose pranašaujamas Mesijo atėjimas ir visus žmones atpirksianti dieviška, atsiduodanti meilė, giedamos psalmės. Velyknakčio kulminacija – prisikėlimo žinia. Nuo šio momento galima vėl groti vargonais, kas katalikų bažnyčiose yra draudžiama per Didįjį Tridienį.

Papročiai

Dalis Velykų papročių – eiti anksti ryte į bažnyčią, eiti aplink bažnyčią paminint Kristaus nueitą kančių kelią ir pan. – tai krikščionybės suformuoti papročiai.
Likę papročiai – marginti kiaušiniai, lalavimai ir kt. – kilę iš pagonių pavasario gamtos atgimimo šventės.

Pavadinimo kilmė

Lietuvių kalbos žodžio Velykos etimologija sietina su daugelyje slavų kalbų, išskyrus rusų, naudojamu žodžių junginiu, kurio reikšmė yra didžioji diena/naktisВеликдень (ukrainiečių), Великден (bulgarų), Вялікдзень (baltarusių), Wielkanoc (lenk.)Velikonoce (čekų), Velikanoč (slovėnų). Latvių kalboje slaviškas skolinys „didžiosios dienos“ tapo Lieldienas. Europoje daugumoje kalbų Velykos vadinamos žodžiais, kurių etimologinė kilmė siejama su hebrajų k. žodžiu pesach, reiškiančiu izraelitų išėjimo iš Egipto minėjimo šventę pagal Senajį Testamentą, gr. Pascha, (Πάσχα), italų pasqua, isp.pascua, prancūzų pâques, rusų пасха, rumunų paşti, švedų påsk, ol. pasen, suomių pääsiäinen. Kai kas Lietuvoje bando sieti Velykų pavadinimą su žodžiu vėlė, tačiau su lingvistika ir žodžių etimologija tai neturi nieko bendra.

Velykinių kiaušinių nuotraukos ir šiek tiek info.
Margučiai – kiaušiniai, kurių lukštai išmarginti dažant įvairiomis technikomis ar raižant. Margučių darymas - Europos tautodailėssritis. Meniškas kiaušinio lukšto marginimas, glaudžiai susijęs su kulto apeigomis. Joje matome tapybinius ir grafinius elementus, kartais jie glaudžiai susiję, kartais gi vienas ar antras iš tų dviejų elementų yra labiau išplėtotas – dominuojąs.
Margučiai yra žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir kone visose slavų tautose: Lenkijoje, Ukrainoje, Gudijoje, Čekijoje. Tikėtina, jog lietuviųtauta margučius perėmė iš slavų, nes latviai jų nežino. Margučių tradicijos neturi ir Vakarų Europos tautos, nors spėjama, kad kai kurios tą paprotį yra turėjusios.

Dažymo technika

Kai kiaušinis tėra nudažytas tik viena kuria nors spalva, tai jis paprastai ir vadinamas dažytiniu. Patys margučiai yra daromi dvejopu būdu: išbraižant raštus vašku arba skutinėjant nudažytą kiaušinio paviršių.

Išbraižymas ant vaško

Pirmas margučių darymo būdas: ant trumpos lazdelės pritaisomas skardos vamzdelis, kurio vienas galas yra siauresnis; juo paimamas ištirpytas vaškas, kuriuo ir padengiamas kiaušinio paviršius vienodo storumo linijos raštais. Taip išpaišytas kiaušinis yra dedamas į dažus, kurie nudažo tik nepadengtas vašku vietas. Išėmę kiaušinį iš dažų ir nuėmę vašką, gauname baltus raštus dažų spalvos fone. Norint šiuos raštus padaryti spalvotus, nudažytoji kiaušinio dalis vėl padengiama vašku, kiaušinis vėl dedamas į bet kurios spalvos dažus, kurie nudažo raštus. Kartoti tą galime tiek kartų, keliomis spalvų norima išmarginti margutį.


Vašku išmarginti margučiai (Čekija)
Dar paprastesnis marginimo būdas - nusmailintas degtukas ar smeigtuko smaigalys mirkomas išlydytame vašką ir juo vedami raštai. Taip gaunamos linijos prasideda storai ir pasibaigia plonėjančiai.


Skustinis raštas


Skustiniu raštu išmargintas kiaušinis

Skustiniai baltarusiški margučiai
Skustinis raštas yra daromas ant jau nudažyto vienos kurios nors spalvos dažais kiaušinio. Praskusdami dažus iki kiaušinio natūralaus baltumo paviršiaus, gauname raštus. Naudojant pirmąjį būdą galima tokius raštus daryti spalvotus.
Aukščiau minėtais būdais gaunami margučių meniškieji efektai toli gražu, nėra vienodi. Vieni jų esti ryškių spalvų ir paprastų raštų. Kitur spalvotumui teikiama tik antraeilė reikšmė, bet dėl to dominuoja raštai, jie tampa vis sudėtingesniais ir turtingesniais.


Raštai ir jų pobūdis

Įvairiausių raštų margučiuose vartojama daug ir tą mums liudija nemažas skaičius jiems pavadinti vartojamų vardų: „driežiukai, rinkučiai, grandinėliai, žiedeliai, vabaliukai; kukučiai, dantukai, eglutės, žvaigždutės, peteliškės, kriputės, turkliukai, rūtelės, vištos kojelės, snaiguolės“ ir t. t. Nagrinėdamas tuos raštus žymiausias margučių tyrinėtojas Tadas Daugirdas padarė išvadą: begalinis raštų turtingumas verčia manyti, kad kiekvienas margutį darąs asmuo vadovaujasi tik fantazija.

Vašku išmarginti margučiai (Čekija)
Galima pastebėti, kad didesnį vaidmenį atlieka tradicijos, o ne fantazija. Dalis raštų beveik visoms margučius darančioms tautoms yra bendri; vieni iš jų yra charakteringi tik tam tikrai apylinkei, o kiti yra tokie pat, kokius aptinkame priešistorinių laikų kapuose randamuose daiktuose. Daugumą margučių raštų galime taip pat rasti kituose liaudies meno dirbiniuose.

Vašku marginti margučiai (Slovėnija)
Margučiuose yra nemažai vien su margučiais siejamų rašto elementų, savo požymiais visiškai skirtingų nuo kitų charakteringų liaudies meno raštų. Be to, pasitaiko ir labai individualizuotų raštų, išplėtotų į grafines kompozicijas, savo forma ir verte niekuo nesiskiriančių nuo didelių grafinių darbų.
Margučių bendrą charakteristiką galime nusakyti taip: margučių brėžtinio rašto pagrindinis spalvos tonas yra juodas bei tamsiai rudas, skustinio (skutinėto) – mėlynas, raudonas. Pagal pirmąją techniką daryti raštai garsūs drąsiomis ir ryškiomis linijomis, antrąją – ažūriškumu. Abi technologijos priduoda margučiams ryškų grafiškumą, o raštų įvairumas ir turiningumas padaro juos ne tik gražiais objektais, bet ir branginta medžiaga liaudies ornamentams studijuoti.



_____________________________________________________

Apklausa:
Balsavo 10 panelių.
Šią akciją jos įvertino 4,6 balais.
Šios akcijos baldams skyrė 6,4 balo.
Šios akcijos aprangai skyrė 5,5 balo.
7 panelėms labiau patiko baldai, kitoms 3-apranga.
9 iš 10 panelių labiau patiko praeitų metų akcija.

Išvados:
Akcija tikrai nekokia, labai nedaugeliui patiko. Baldai gražesni už aprangą, daugeliui labiau patinka baldai. Praeitais metais akcija buvo daug geresnė.

Rūbeliai:
(paspausti ant paveiksliuko, kad pasididintų)

Keli baldeliai:

Parengė: Panelė Keitlinaa, ačiū už dėmesį :)


Moters diena
Rūbeliai:
Artimiausiu metu, paskelbsime ir kitas buvusias akcijas
Super Lady.* blog

 Brėkštanti aušra


 Siužetas:
Amerikiečių rašytoja Stephenie Meyer jau padėjo tašką Edvardo, Belos ir Džeikobo meilės istorijoje, kurią savaip vizualizuoja miuziklo "Svajonių merginos" režisierius Billas Condonas. Milžinišku ažiotažu apgaubtoje pirmojoje dalyje išsiuntinėti kvietimai anonsuoja amžinai jauno vampyro ir jo mylimosios merginos vedybas. Medaus mėnesio kelionei laimingi jaunavedžiai pasirenka Rio de Žaneirą ir atsiduoda ilgai puoselėtoms aistroms braziliškos pilnaties šviesoje. Tačiau laimė išblėsta ir aptemsta aštriais pavojais, išdavystėmis, grasinimais, šantažais, lemtingais apsisprendimais, kai Bela pasijaučia nėščia, o jos įsčiose nenatūraliai greitai bręsta monstriškos prigimties kūdikis.
Finalinėje knygoje vampyrų klanus supriešinę ir vilkolakių gaują išskirstę įvykiai pasakojami iš trijų pagrindinių herojų perspektyvų. Filmų scenaristė Melissa su prodiuseriais nutarė perskelti "Brėkštančią aušrą" į du reikšmingiausius etapus, tiesiogiai susijusius su Kristen Stewart vaidinama Bela. Pirmojoje dalyje ji nepasiduos Edvardo įkalbinėjimams pasidaryti abortą ir lauks mirtinai pavojingo gimdymo.
Vampyro, normalios merginos ir vilkolakio jausmų trikampio fanai entuziastingai laukia lapkričio 18-osios. Šią dieną romantinės fantazijos dramų "Saulėlydis", "Pilnatis" ir "Užtemimas" žiūrovai pamatys daugiau nei 6 mln. egzempliorių tiražu išpirktos ketvirtosios knygos ekranizacijos pradžią. Vampyrišku alkiu ir gundančiu smalsumu išreiškiamas ažiotažas dar sykį įrodo, kaip nekantriai laukiamas sensacingasis filmas su jaunaisiais milijonieriais Kristen Stewart, Robertu Pattisonu ir Tayloru Lautneriu. 


 Šįkart Superpanelės žaidimas suteikė mums proga tapti Saulėlydžio sagos žvaigžde- Kristen Stewart- Isabela Mere Swan ;)
Taigi akciją " Vestuvės po saulėlydžio" merginos iš 10 balų įvertino- 7,82 balais.
O į klausimą, ar ši akcija joms patiko: 24 panelės atsakė " Taip", 7 panelės "Nelabai" ir 3 panelės " Ne". Na ką gi daugeliui panelių ši akcija visai patiko :)

O į klausimą, kuri apranga labiau patiko, 23 panelės teigė, kad pirmoji, 11 panelių teigė, kad antroji, na man asmeniškai abi visai nieko buvo :)
Pirmojoje aprangoje, buvo galima surinkti įvairius vestuvinius akcentus, o surinkus juos, buvo galima guti nuostabią suknelę :) 15 panelių iš 34, teigė, kad ji labiausiai patiko iš pirmosios aprangos detalių :)
 Į klausimą ar yra surinkusios visą pirmąją aprangą, balai pasidalino tolygiai, 10 panelių sakė, kad yra surinkusios visą, 14 panelių, kad dar keletos dalių trūksta ir 10 panelių, teigė, kad nežada jos rinkti :)
Antrąją aprangą buvo galima surinkti nužudžius 50 vilkolakių, už tam tikrą jų skaičių, buvo galima gauti tam tikrą antrosios aprangos akcentą :)
Į klausimą kiek vilkolakių panelės yra nužudžiusios daugiausia panelių atsakė, kad <5, na panelės, nelabai stengės juos žudyti, gal joms jų pagailo? ;D O galbūt nelabai patiko apranga :)
Antrojoje aprangoje, taip, pat buvo galima gauti nuostabią suknelę ir prie jos derančius aksesuarus :)

Į klausimą koks rūbelis labiausiai patiko iš antrosios aprangos, panelės atsakė, kad- suknelė :) Taip pat nužudžius 50 vilkolakių, buvo galima gauti profilio foną, atitinkantį vestuvių temą :)

 Į klausimą ar turi šį profilio foną panelės atsakė:
4- Taip, turiu
20- Ne, bet labai norėčiau 
10- Ne, jis man nepatinka :)
 Kaip jau visi žinome, ši akcija buvo paremta filmo "Brėštanti aušra 1 dalis" siužetu :) Taigi šį filmą iš 10 balų panelės įvertino- 8,15- visa neblogai, manyčiau :)
O į klausimą, ar jau matė šį filmą :
13 panelių- kad jau matė
15 panelių- ne, bet dar pažiūrės
6 panelės- nematė ir neis jo žiūrėti, juk nevisiems patinka vampyrai ir vilkolakiai :D

 Na štai tiek apie akciją " Vestuvės po saulėlydžio", tikiuosi jums patiko :)
2011 12 04 Pagarbiai Berlina



Helovinas (dar užrašoma Helouvynas, Helovynas, VLKKtaip pat siūlo naudoti pavadinimą Vaiduoklių šventė) − šventė, vykstanti spalio 31 d. JAV šios šventės metu vaikai dėvi specialius kostiumus ir vaikšto po žmonių namus, sakydami: „Vaišės arba pokštas“. Daugelis iš moliūgų išsiskaptuoja žibintus. Taip pat pasakojamos baisios istorijos, žiūrimi siaubo filmai, krečiamos šunybės.

Šventės istorija
Helovino šaknys glūdi senovėje švęstų naujųjų metų ir mirusiųjų šventėse. 800 m. krikščionių bažnyčia šią šventę pavadino Visų šventųjų diena ir leido ją oficialiai švęsti lapkričio 1d. Taigi žmonės ir toliau galėjo švęsti įprastą šventę, tik kitu pavadinimu. Tą dieną būdavo laikomos mišios ir jos buvo vadinamos Visų šventųjų mišiomis. Veikiausiai, kad šiandien švenčiamo Helovino pagrindinis šaltinis − tai keltiška Sauino šventė. Keltų naujieji metai prasidėdavo lapkričio 1 d. O šventė, kuri prasidėdavo Naujųjų metų išvakarėse būdavo rengiama keltų mirties viešpaties Samhaino garbei. Ši šventė pažymėdavo šalčio, tamsos ir gedimo sezono pradžią. Natūraliai ją pradėta asocijuoti su žmogaus mirtimi. Keltai tikėdavo, kad Samhainas tą vakarą leisdavo mirusiųjų sieloms sugrįžti į savo namus. Samhaino šventės vakare žmonės užgesindavo savo namų židinius. Druidai iš ąžuolo (jiems švento medžio) šakų sukraudavo milžinišką naujų metų laužą. Jame jie degindavo paaukotus gyvūnus. Tada kiekviena šeima nuo to laužo vėl užkurdavo savo šeimos židinį. Šventės metu žmonės kartais dėvėdavo specialius kostiumais, pagamintus iš gyvulių odos ir galvų. Iš paaukotų gyvulių liekanų jie spėdavo ateinančių metų ateitį. Pavadinimas Helouvynas (ang. Halloween) kilęs iš senosios anglų kalbos laikų.

Kostiumai
Tradiciniais raganos ir skeleto kostiumais apsirengę vaikai (Dublinas, Airija) Tradicija persirenginėti įvairiais kostiumais atsirado Airijoje ar Škotijoje maždaug XIX a. JAV ji išplito XX a. pradžioje. Ketvirtajame dešimtmetyje JAV parduotuvėse jau pasirodė pirmieji masinės gamybos šventiniai kostiumai. Tradiciškai, kostiumai imituoja antgamtines, dažniausiai baisias būtybes - vaiduokliai, skeletai, raganos, velniai. Naujesniais laikais įkvėpimo semiamasi ir iš fantastikos kūrinių - Svetimas, Grobuonis ir panašiai. Taip pat iš superherojų komiksų, siaubo filmų ir kt. Helouvyno išvakarėse dažnai rengiami kostiumų vakarėliai.
Maistas
Karameliniai obuoliai su žemės riešutais

Helouvyno metu paplitę karameliniai obuoliai. Tai yra obuoliai ant pagaliukų, išmirkyti karamelėje ar cukraus tirpale. Tradiciškai būdavo įprasta juos duoti po namus vaikščiojantiems kostiumuotiems vaikams, panašiai, kaip Lietuvoje Užgavėnių metu būdavo dalinami blynai. Tačiau šis paprotis sparčiai nyksta, tėvams neišleidžiant vaikų dėl paplitusių mitų apie dalijamus užnuodytus ar smeigtukų prikaišiotus obuolius. Nors apsinuodijimų iš tiesų yra pasitaikę, praktiškai visais tokiais atvejais kalti būdavo patys apsinuodijusių vaikų tėvai. Airijoje iki šių laikų išlikęs paprotys kepti tam tikrą specialų pyragą su razinomis - barmbraką (airiškai Bįirķn Breac). Prieš kepimą į tešlą įdedama moneta ar žiedas. Pasak papročio, kas ras savo pyrago gabalėlyje tą įdėtą žiedą, per ateinančius metus susiras savo tikrąją meilę. Svarbus helouvyno maistas, ypač JAV, yra moliūgas. Ir patiekalai iš moliūgo, ir moliūgo sėklos, ir moliūgo formos saldainiai ar kitoks maistas. Dažniausiai atėjusiems persirengusiems vaikams yra dalinami saldainiai.




Sveikos, mielos panelės, šįkart sveikinuosi aš su jumis ;) Ir noriu apibendrinti Vaiduoklių miesto akcija ;) 
Ši akcija 17 panelių įvertinta iš 10 balų 7,94
 Apklausa apie žemėlapių atidarymą:
29,4 proc. panelių teigė, kad yra atidariusios visus žemėlapius
29,4 proc. teigė, kas nevisus, bet dauguma taip
17,6 proc. teigė, kad yra atidariusios, tačiau mano, kad daugiau neverta atverti
23,5 proc. nėra atvėrusios

Pradėkime nup pirmojo žemėlapio:
Jame buvo galima laimėti, būsto daiktus, savo namams. Iš apklaustų panelių, jų nuomone šis žemėlapis kaip ir kapinių žemėlapis, yra neitin įdomus, tad jis užėmė 4-ąją vietą. Taip pat, ir daiktai tarp Top 6, užėmė 4-ają vietą :)
Antrasis žemėlapis: 
Tamsusis urvas. Šiame žemėlapyje buvo galima laimėti profilo nuomone, tačiau panelių nuomone, jis nėra labai gražus, (aš joms pritariu ) :D Tad jis užėmė 6-ąją vietą, kaip ir daiktų Top šešetuke, na panelių nesužavėjo, gal būt kūrėjams, reikėtų atsižvelgti į tai?
Ną ką gi, žiūrime toliau ..
Trečiasis žemėlapis:
Trečiasis žemėlapis ir bene geriausias, mano nuomone. Šiame žemėlapyje buvo galima laimėti įv. spalvų raganos kostiuma, šį žemėlapį panelės išrinko kaip vieną įdomiausių ir skyre jam pirmąją vietą ;) O raganos kostiumas atsidūrė 3 vietoje ;)
Ketvirtasis žemėlapis:
Ketvirtajame žemėlapyje- Kapinėse, surinkus 20 kaukolių buvo galima laimėti unikalią šukuoseną. Panelės įvertino šį žemėlapį nei labai gerai, nei blogai ir skyrė jam 4-ąją vietą. O šukuoseną įvertino gana neblogai ir atsidūrė antroje vietoje ;)
Penktasis, paskutinysis žemėlapis- Šešėlių miškas

Šiame žemėlapyje, surinkus 30 pėdučių, buvo galima laimėti unikalų, gyvūnėlį, gaila, aišku, kad jam rūbų nebuvo ;D Pagal įdomumą šis žemėlapis užėmė 3 vietą, o įdomiausių žemėlažių daiktų, pripažintas gyvūnėlis, užėmė 1-ąją vietą ;) 
Ir šeštasis žemėlapis, kurį panelės galėjo atidaryti už 150 deimantų
Atidarius šį žemėlapį už 150 deimantų, buvo galima laimėti velnio/aneglo apranga, žodžiu galite būti kuom tik norite, man asmeniškai ši apranga buvo gana nebloga, o kitų panelių nuomonė štai tokia:
Jų nuomonė- ugnikalnis buvo vienas iš įdomiausių žemėlapių, jam skyrė 4-5 vietą, kaip ir  būsto daiktams ;)


Helouvyno aksesuarai gyvūnėliams :)

52,9 proc. panelių ( 9) patiko aksesuarai ir kelis isigijo.
23,5 proc. panelių ( 4) patiko, tačiau neįsigijo, nes buvo labai brangūs
23,5 proc. panelių ( 4) nepatiko gyvūnėlių naujieji rūbeliai


Helouvyno daiktai būstui

 52,9 proc. ( 9 ) panelės, turi įsigijusios keletą daiktų
35,3 proc. ( 6) panelės, tegia, kad nėra įsigijusios, tačiau labai norėtų
ir 11,8 proc. ( 2) panelės, teigia, kad neįsigijusios, nes nepatiko


Helouvyno profilio fonai

 Keletą helovyniškų profilio fonų galėjome įsigyti profilio fonų
parduotuvėje, už tam tikrą skaičių deimantų, arba už dolerius, tačiau vieną
galėjome laimėti Tamsiajem urve, kurį panelės nelabai teigiamai įvertino.
Taip pat, kas jau buvo pastebėją galėjome pasirinkti ir būsto vietą, su tam tikru šių fonų atvaizdų.
23,5 proc. panelės teigė, kad turi tik vieną helovyno profilio foną iš žemėlapio
70,6 proc. panelių teigė, kad neturi nei vieno iš jų
ir 5,9 proc. ( viena panelė) teigė, kad turi profilio foną už 9600 dolerių.
Na, didelio dėmesio, kaip matome nelabai sulaukė profilio fonai ;)
Helouvyno aprangų parduotuvė
Aprangos kurias buvo galima įsigyti, dauguma už deimantus ir gana nemažas jų sumas, taip pat ir
už dolerius. Na, manau ne visos panelės galėjo sau tai leisti. 
Didžiausio susidomėjimo sulaukė iš panelių moliūgėlis ;D, o deja mažiasuių piemenaitės ir velniuko.
Top aprangų 8:

1. Moliūgas
2. Policininkės
3. Kalinės
4-5. "Vampyrės"- lėlės
4-5. Katės
6. Raganos
7-8. Velnio
7-8. Piemenaitės

Skelbiamas mažas žaidimas. Atspėk kurias 4 aprangas turi panelė Berlina, iš 8 aprangų 4 yra klastotė. Bandyk atspėti ;D Siųsk savo variantus panelei Berlinai. 3 panelės pirmosios atspėjusios kokias aprangas turiu, laimės po 500 dolerių, sėkmės ;)

Apklausa, ar turi visas helovyno aprangas:
41,2 proc. teigė, kad turi tik tas kurios labiausiai patiko
58,8 proc. teigė, kad neverta leisti deimantų/dolerių ant aprangų.
Ar matyti šie paveikslėliai? Taip? O gal ne?
Apačioje kairėje pirmieji du paveiksliukai, angliškoje versijoje, kvietė
prisijungti prie superpanelės žaidimo, taip ir vilioja, su gražiais paveiksliukais ;D Toliau matome, katės aprangą, kuria buvo aprengta kurėjų bandomoji panelė, toliau matome, helovyno parduotuvės paveikslėlį, ir pats paskutinysis paveikslėlis, kvietė iš oficialaus draugo puslapio, prisijunti ir pradėti žaisti superpanelę.
Pačiame viduryje, matome reklamą, kurią rodė angliškoje versijoje ir manau
ne tik, tačiau pas mus tokių nebuvo, kažin kodėl, pas mus viską vėliau įkelia, gal būt kada nors ir pas mus atsiras tokie paveikslėliai?
Viršuje matome, raganos kostiuma, kalinės ir jūsų mėgstamiausią moliūgėlio kostiumą, kuris pripažintasgeriausiu. Ir mūsų pagrindiniame puslapyje, paveikslėlį, kurį rodėl, kai vyko Vaiduoklių miestas.
Na panelės, nežinau ar jums patiko, mano pirmasis blynas, tačiau labai stripriai nekritikuokite ;DD Malonaus vakaro
Parengė panelė Berlina
Ar reikia kitų straipsniųa apie naujas kolekcijas ir akcijas?
Balsuok čia  

Apibendrinimas:


2011.11.02 Berlina

2 komentarai: